Katwic_OTS

Forum o OTS


#1 2008-10-24 13:43:39

The Olo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 5
Punktów :   

Kultowe gry

Elo   Ostatnio na rynku pokazała się najnowsza częśc FIFY.Seria ta pojawiła się poraz pierwszy w 1994 pod nazwą FIFA International Soccer.Osobiście nie udalo mi się w nią nigdy zagrac.W grze  znajduja się 32 drużyny.FIFA Soccer 95 to druga częśc serii.Miałem okazję zobaczyc nawet jej oryginał (yeah!).Poraz pierwszy na okładce pojawiła się gwiazda piłki nożnej,bramkarz reprezentacji Norwegii i Tottenhamu Hotspur Erik Thorstvedt. Drobnym dodatkiem było dodanie kilku drużyn.FIFA Soccer 96 była juz w trójwymiarowej grafice,oraz z oryginalnym komentarzem.FIFA 97 to już rozgrywki klubowe,jest 3 komentatorów.Zostały bardziej uwzględnione faule,spalone,kontuzje.Pojawił się też tryb multiplayer.FIFA 98 i FIFA 98 WORLD CUP są mi dosyc bliskie.FIFE WORLD CUP 98 mam do dziś i chociaż wiadomo,że teraz grafa inna to zawsze można pograc.Warto dodac,że FIFA 98 miała pod tytuł ROAD TO WORLD CUP.FIFA 99 to zmodyfikowanie piłkarzy,lepsza grafika i 12 lig europejskich.FIFA 2000.Na okładce gry w każdym kraju była inna gwiazda.Paul Scholes, Lothar Matthäus czy Edgar Davids.Pojawiła się licencja na herby klubów (poza ligą holenderską).FIFA 2002 to pojawienie się 2 polskich drużyn-Legii i Wisły,oraz reprezentacji Polski.W następnych częściach serii to zmiana grafiki,strojów,piłkarzy.W FIFIE 2006 poraz 1 pojawił się polski komentarz.Włącznie z UEFA EURO,Champions League,Mistrzostwach Świata i serią street wyszło 29 części gry. Gra pod tytułem The F.A. Premier League Stars 2001  nie jest pod nazwą FIFA,ale także zalicza się do serii.

Offline

 

#2 2008-10-25 18:10:18

Szulc

Administrator

4364534
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kultowe gry

Dobre:D

Offline

 
Copy 2008@ by Draki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.footballfans.pun.pl www.loza-szydercow.pun.pl www.erpegia.pun.pl www.soldat-climb.pun.pl www.magicland.pun.pl