Katwic_OTS

Forum o OTS


#1 2008-10-20 22:56:42

The Olo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 5
Punktów :   

Kultowe gry

Elo Wytwórnia Walta Disneya wpadła jako pierwsza na pomysł robienia gry na podstawie filmu.
Powstało w ten sposób wiele wspaniałych gier.Niewstydze się powiedziec,że dalej zagram na psx w Kaczora Donalda czy Toy Story.Jednak jedna z tych gier wywołała (nie tylko na mnie) tak wspaniałe wrażenie,że postanowiłem ją dac do kultowych.Mianowicie ta gra to Hercules. Platformówka z elementami 3D z bardzo ładną grafiką i super grywalnością.W grze przebywamy przez 9 zróżnicowanych leveli.Na swojej drodze pokonujemy min.centaury,meduzy,hydre czy na końcu  władce podziemia-Hadesa.Ja osobiście nie wykryłem wad tej gry (no może,że jest troche krótka).Elementów humoru (jak to u Disneya) nie mogło zabraknąc. Najlepszym bajerem tej gry jest bonus,który odblokuje się dopiero po zdobyciu wszystkich waz i literek tworzących imię HERCULES.Do dziś ta gra leży u mnie w pudełeczku i zawsze do niej mile wracam.

Offline

 

#2 2008-10-20 23:17:07

Szulc

Administrator

4364534
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kultowe gry

ŚWIETNE!! Olo niewiem skad ty bierzesz te pomysły KTOS POWIE ZE Z NETA TO ZOBACZYMY WY NIEWIECIE ILE ON MA GIER;P JAK EMIPK!!

Offline

 
Copy 2008@ by Draki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoforshinobi.pun.pl www.wyjazdnadjeziorko.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl www.filangur.pun.pl www.piro.pun.pl