#1 2008-10-19 22:37:40

The Olo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 5
Punktów :   

Kultowe gry.

Elo wam . Jest wiele gier. Wojenne,strategie,przygodowe itd. Lecz niektóre przeszły do legendy. Dzisiaj opisze gre,która pojawiła się  w roku 1996.Tomb Raider. Tej gry nie trzeba przedstawiac. Lara Croft zawitała na konsole psx i zyskała wielu fanów,co oczywiście skolidowało do powstania jeszcze 8 części. Gra akcji. Ku zdziwieniu główną  bohaterką  jest kobieta,anie jak to bywało facet. Ja przyznam szczerze,kiedy dostałem gre odrazu wpakowałem ją do konsoli.Jak zacząłem grac o 12,to skonczyłem o 20 (w przerwie ładowania poziomów obiad). Częśc pierwsza była genialna,lecz prawdziwym arcydziełem jest dla mnie Tomb Raider 2: Dagger of Xian. Potrafiłem nawet do szkoły iśc w płaszczu Marco Bartoeliego,głownego bossa. Częśc 3 była..."nieco" trudniejsza od innych. W 1999 na rynek wychodzi 4. Kapitalna częśc.Akurat dla fanów egipskich historii. Kiedy na końcu Lara niby zgineła,zamarłem.Na szczęście znaleziono jej plecak. Częśc 5 miała tyle przekłamań,że tylko nielicznym udało się przejśc (mi pomógł tata-fanatyk Tomb Raidera).Częśc 6,obok 3 jest najkrwawszym Tomb Raiderem w serii. Legenda była świetna.Grafa,sterowanie świetne.Szkoda,że w Anniwersary nie było tak łatwo,a w niektórych momentach pad był pod dużym stresem,czy go nie zniszcze. Czekam na Underworld. Trailery zapowiadają się...świetnie

@Edit
JEGO....

Offline

 

#2 2008-10-19 22:53:27

Szulc

Administrator

4364534
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kultowe gry.

I Jak znowu?ŚWIETNIE[ The Olo powiem wprost znasz sie na grach:) Pozdrawiamy

Offline

 
Copy 2008@ by Draki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoforshinobi.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl www.piro.pun.pl www.wyjazdnadjeziorko.pun.pl